Bu Yıl Herkese Evet Maria Dahvana Headley

ISBN:

Published:

352 pages


Description

Bu Yıl Herkese Evet  by  Maria Dahvana Headley

Bu Yıl Herkese Evet by Maria Dahvana Headley
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 352 pages | ISBN: | 6.79 Mb

Gerçek bir erkekle tanışmak istiyordum. Şey, belki bir kovboyla değil. Belirleyici olmam gerekirse, bir bankacı da istemiyordum. Bir kamyon şoförü de. Bir avukat, bir inşaat işçisi, bir itfaiyeci, bir taksi şoförü, bir Pandomimci, bir muhafazakar daMoreGerçek bir erkekle tanışmak istiyordum. Şey, belki bir kovboyla değil. Belirleyici olmam gerekirse, bir bankacı da istemiyordum. Bir kamyon şoförü de. Bir avukat, bir inşaat işçisi, bir itfaiyeci, bir taksi şoförü, bir Pandomimci, bir muhafazakar da olmayabilirdi.

Ya da sarı kirpikli, dar kotlu veya tanıdığım herhangi bir kimse..Belki de biraz fazla yargılayıcıydım.Zak? diye seslendim mutfaktan. Sence çok mu eleştirel davranıyorum?Bu bir soru mu?Vic?Kesinlikle, dedi Vic. Bu yüzden anlaşıyoruz.Güzel. Değişebilirdim. Asit yeşili gözlüklerimi çıkarıp, gül renkli gözlükler takabilirdim. Yeni bir strateji izlemenin zamanı gelmişti. Bana çıkma teklif eden bütün erkeklere evet diyecektim. En azından bir kez flört edecektim. Taksi şoförleri bana güzel olduğumu söylediklerinde sağır taklidi yapmayacaktım. Sokakta tuhaf erkekler bana çok yaklaştıklarında deli gibi davranmaktan vazgeçecektim.

Bunun yerine durup onlara dönecek ve gülümseyecektim. Eğer bana çıkma teklif ederlerse, tek cevabım olacaktı:Evet.Artık hayır demeyecektim.Bu Yıl Herkese Evet bir kadının dayanabileceği (birkaç saatten fazla) bir erkek arayışını anlatan umut verici ve eğlenceli, gerçek bir hikaye.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Bu Yıl Herkese Evet":


simplehomenetworks.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us