Aşkta İntikam Olmaz (Scottish Knights Trilogy #1) Amanda Scott

ISBN:

Published:

Paperback

392 pages


Description

Aşkta İntikam Olmaz (Scottish Knights Trilogy #1)  by  Amanda Scott

Aşkta İntikam Olmaz (Scottish Knights Trilogy #1) by Amanda Scott
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 392 pages | ISBN: | 5.59 Mb

İskoç TutkusuMackintosh Vahşi Kedisi diye anılan Leydi Catriona, klanını savunmak için her şeyi yapacak bir kızdır. Ancak ailesinin arazisinde yaralı bir savaşçı bulduğunda, Catrionanın bağlılığı büyük bir sınavdan geçer. En yumuşak dokunuşuyla tümMoreİskoç TutkusuMackintosh Vahşi Kedisi diye anılan Leydi Catriona, klanını savunmak için her şeyi yapacak bir kızdır.

Ancak ailesinin arazisinde yaralı bir savaşçı bulduğunda, Catrionanın bağlılığı büyük bir sınavdan geçer. En yumuşak dokunuşuyla tüm Tutkularını alevlendirebilen bu güçlü yabancı, Catrionayı en mahrem şekilde baştan çıkarabildiği gibi, bir de tehlikeli bir sır taşımaktadır…İskoç İntikamıSavaşın ortasında Sör Finlagh Cameron, Mackintoshların savaş liderini öldüreceğine dair intikam yemini etmiştir.

Ama şimdi düşmanının kızıyla yüz yüze gelen Savaşçı Fin tereddütler içindedir. Genç kadının vahşi güzelliği ve ruhu, savaş yorgunu şövalyenin bastıramadığı bir açlık doğurur ve onu dehşet verici bir tercihle karşı karşıya bırakır. Tutkusuna teslim olmak, yemininden dönmek anlamına gelecektir. İntikam ise Catrionanın hayatını tehdit edecektir. Aşklarının galip çıkması için, ikili en zor olanı yapmalıdır: İskoç şövalyeleri ve klanlarını yöneten keskin bağlılıklara meydan okumak.Günümüzde yazan en iyi İskoç tarihi aşk romanı yazarlarından biri.Midwest Book ReviewEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Aşkta İntikam Olmaz (Scottish Knights Trilogy #1)":


simplehomenetworks.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us