Ko slēpj karaliste. Mana dzīve Saūda Arābijā Carmen Bin Ladin

ISBN: 9789984341033

Published:

Hardcover

165 pages


Description

Ko slēpj karaliste. Mana dzīve Saūda Arābijā  by  Carmen Bin Ladin

Ko slēpj karaliste. Mana dzīve Saūda Arābijā by Carmen Bin Ladin
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 165 pages | ISBN: 9789984341033 | 6.61 Mb

Osāmas bin Lādina bijusī svaine piedāvā vērīgu, neparasti izteiksmīgu liecību par Saūda Arābijas sabiedrību un bin Lādinu ģimenes lomu tajā, kā arī saūdarābu izturēšanos pret sievietēm - grāmatu Ko slēpj karaliste. Mana dzīve Saūda Arābijā.2001.MoreOsāmas bin Lādina bijusī svaine piedāvā vērīgu, neparasti izteiksmīgu liecību par Saūda Arābijas sabiedrību un bin Lādinu ģimenes lomu tajā, kā arī saūdarābu izturēšanos pret sievietēm - grāmatu Ko slēpj karaliste.

Mana dzīve Saūda Arābijā.2001. gada 11. septembrī Karmena bin Lādina uzzināja, ka ir sagrauti Dvīņu torņi. Viņa instinktīvi nojauta, ka šajos šausminošajos terora aktos iesaistīts viņas kādreizējais vīrabrālis, un no sirds juta līdzi Amerikai. Karmena saprata arī to, ka viņas un viņas ģimenes dzīve nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Karmena bin Lādina, pa pusei šveiciete un pa pusei persiete, apprecējās (un vēlāk izšķīrās) ar bin Lādinu un nokļuva sarežģītā un plašā klanā, kas bija daļa no viņai neizprotamas un nepazīstamas sabiedrības.

Viņas stāsts mūs ieved bin Lādinu ģimenē un vienā no varenākajām, noslēgtākajām un apspiestākajām karalistēm pasaulē.Aiz Karmenas briesmīgā dzīvesstāsta jaušama arī vienpadsmitā septembra lielā traģēdija. Atcerieties, Karmena brīdina, bin Lādinu brāļi vienmēr ir cits citu atbalstījuši - gan finansiāli, gan sociāli. Kad Osāma nomirs, viņa vietā noteikti stāsies kāds cits. Karmena aprakstījusi svarīgus notikumus un pašas piedzīvoto- saistošais stils šo atmiņu stāstu padara ļoti aizraujošu.

/Publishers Weekly/



Enter the sum





Related Archive Books



Related Books


Comments

Comments for "Ko slēpj karaliste. Mana dzīve Saūda Arābijā":


simplehomenetworks.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us